یکی از دلایل قند خون بالا قبل از دریافت وعده غذایی این است که کبد شما بیش از اندازه گلوکز آزاد می کند و نیاز به یک فرمان ایست دارد. این فرمان به کمک تزریق انسولین، عملی می شود. از آنجا که جذب انسولین از پوست و اثر آن روی کبد زمان نیاز دارد، پیشنهاد می شود شخص در این مواقع همان دوز معمول خود را دریافت کرده، اما این بار به جای 30 تا 45 دقیقه همیشگی، 60 تا 90 دقیقه صبر کند، سپس وعده غذایی خود را صرف کند. این زمان به بدن شما فرصت می دهد تا به انسولین پاسخ مناسب تری داده و قند خون شما را تا حد ممکن پایین بیاورد.

 

آشنایی با دکتر قاسم بیگلو

                                                                            

  • دکتر عمید قاسم بیگلو متولد ۱۳۶۴ در شهر تبریز در یک خانواده تحصیلکرده به دنیا آمده‌است و از بهمن ماه سال ۱۳۷۸ مبتلا به دیابت نوع اول شده اند.

 

  • شروع انسولین را با دوبار تزریق در روز شروع کرده و به مدت یک هفته در بیمارستان بستری شده و با کنترل نسبی از بیمارستان بدون هیچ اطلاعاتی در مورد دیابت  ترخیص شدند.

 

  • ابتلا به دیابت نه تنها سد راه موفقیت ایشان نشد بلکه عامل موفقیت ایشان در رشته پزشکی شد.

 

  • آقای دکتر عمید قاسم بیگلو علاوه بر اینکه توانستند تخصص خود را در رشته داخلی بگیرند همچنان توانستند به عنوان یک ورزشکار نمونه و موفق در رشته واتر پولو بدرخشند.

 

  • لازم به ذکر است که دکتر قاسم بیگلو  دوره Master Class را در حضور  استاد بزرگ اپرای جهان ( استاد خسرو علمیه) در دانشگاه موسیقی وین گذرانده اند.